طرح درس ریاضی سوم ابتدایی درس جمع اعداد در جدول ارزش مکانی


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل ورد و پاورپوینت
2120
6 بازدید
۶۹,۷۰۰ تومان
خرید

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 طرح درس ریاضی سوم ابتدایی درس جمع اعداد در جدول ارزش مکانی دارای ۶ صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد طرح درس ریاضی سوم ابتدایی درس جمع اعداد در جدول ارزش مکانی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی طرح درس ریاضی سوم ابتدایی درس جمع اعداد در جدول ارزش مکانی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن طرح درس ریاضی سوم ابتدایی درس جمع اعداد در جدول ارزش مکانی :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل : word (..docx) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : ۵ صفحه

قسمتی از متن word (..docx) :

نام کتاب درسی: ریاضی مقطع تحصیلی: سوم ابتدایی موضوع: درس ۸۲ جمع اعداد در جدول ارزش مکانی
تهیه کننده: مدت جلسه: ۵۴ دقیقه
نام مدرسه: تعداد دانش آموزان: تاریخ:
هدف کلی: آشنایی شاگردان با جمع کردن اعداد چند رقمی با چند رقمی با انتقال
اهداف جزئی: انتظار می رود فراگیران بعد از تدریس این درس بدانندکه:
۱-برای جمع کردن اعداد چند رقمی با چند رقمی باید آنها را بطور مرتب زیر هم نوشت به طوری که یکی زیر یکی، ده تایی زیر ده تایی، صدتایی زیر صدتایی، هزار تایی را زیر هزار تایی
برای جمع کردن اعداد چند رقمی باید اول هزارتایی، بعد صدتایی و ده تایی با ده تایی را با هم جمع نمود. چنانچه در مرتبه ای حاصل بیش از ۹ شد باید یک بسته ده تایی تشکیل شود و به مرتبه بعدی )بزرگتر( انتقال یابد.
محیط مستطیل را می توان با استفاده از رابطه زیر بدست آورد.
عرض × ۲ + طول × ۲= محیط مستطیل
اهداف رفتاری: انتظار می رود شاگردان بعد از تدریس این درست بتوانند:
اهداف
۱-جمع اعداد چند رقمی با چند رقمی با انتقال را انجام دهند.
دانش آموزان با مطالب درس قبل آشنا هستند.
رفتار ورودی
سوالاتی از درس قبل از دانش آموزان می پرسیم.
ارزشیابی
تشخیصی
کتاب ریاضی سوم ابتدایی – تابلو – ماژیک – گچ
رسانه های آموزشی
بحث گروهی، سخنرانی، همیاری
روش های یاددهی – یادگیری
به صورت ردیفی – گروهی
مدل چینش کلاس
زمان
فعالیت های دانش آموزان فعالیت های معلم
عنوان
زمان ۴ دقیقه
بعد از سلام و احوال پرسی معلم کلاس را با نام و یاد خدا آغاز کرده و پس از حضور غیاب و بررسی تکالیف، برای ارزشیابی می تواند سوالاتی درباره درس قبل بپرسد.
فعالیت های مقدماتی ارزشیابی رفتار ورودی و ایجاد انگیزه
معلم: بچه ها این جلسه می خواهیم درباره جمع کردن اعداد چند رقمی با یکدیگر بیشتر بدانیم. به همین خاطر من جدول اعداد را بر روی تخته سیاه رسم می کنم تا به کمک آن مسئله ای که یک باغبان با آن مواجه است حل کنیم.
معلم: بچه ها یک بابان دو درخت سیب دارد در یک درخت ۳۵۷۱ سیب و در درت دیگر ۲۱۱۳ سیب وجود دارد باغبان می خواهد بداند این دو درخت چند سیب دارند؟ به نظر شما
ارائه درس

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.