ال‌جی و گلدیران بار دیگر، مسابقه‌ی جذاب بهترین سرآشپز خانگی را برگزار می‌کنند. این مسابقه یک سنت دیرینه است که در پایان هر دوره، جوایز ارزنده‌ای به برندگان تقدیم می‌شود. در این دوره برندگان علاوه بر دریافت سولاردام ال‌جی، در دوره‌ی بین‌المللی آشپزی نیز شرکت داده می‌شوند. آنها زیر نظر مدرسان بین‌المللی، آموزش می‌بینند و پس از فارغ‌التحصیل شدن، امکان همکاری‌های بعدی با مدرسه‌ی آشپزی الجی و گلدیران برایشان مهیا است. دوره‌ی دوازدهم، امسال از تاریخ 10 آبان آغاز شد. شرکت‌کنندگان از سراسر ایران، ...

یک قدم تا پایان مسابقه‌ی بزرگ سرآشپز خانگی ایرانیمسابقه آشپزی,،مسابقه آشپزی ال جی,مسابقه سرآشپز خانگی

 
ال‌جی  و گلدیران بار دیگر، مسابقه‌ی جذاب بهترین سرآشپز خانگی را برگزار می‌کنند.


این مسابقه یک سنت دیرینه است که در پایان هر دوره، جوایز ارزنده‌ای به برندگان تقدیم می‌شود. در این دوره برندگان علاوه بر دریافت سولاردام ال‌جی، در دوره‌ی بین‌المللی آشپزی نیز شرکت داده می‌شوند. آنها زیر نظر مدرسان بین‌المللی، آموزش می‌بینند و پس از فارغ‌التحصیل شدن، امکان همکاری‌های بعدی با مدرسه‌ی آشپزی الجی و گلدیران برایشان مهیا است.

دوره‌ی دوازدهم، امسال از تاریخ 10 آبان آغاز شد. شرکت‌کنندگان از سراسر ایران، غذای خلاقانه‌ درست کردند. از آن عکس گرفتند. دستور تهیه‌ی آن را نوشتند و  از طریق انتشار در اینستاگرام و یا ارسال در تلگرام، در مسابقه شرکت کردند.

از میان 600 رسپی ارسال شده، دوازده نفر برگزیده شدند تا در مرحله‌ی نیمه‌نهایی مسابقه، به همراه دستیار انتخابی خود، مجدد غذا را تهیه کنند. این یک چالش مهم برای هر 12 تیم بود. چراکه آشپزی در شرایط مسابقه و در حضور داوران متخصص در زمان معین، کار ساده‌ای نیست.

مسابقه آشپزی,،مسابقه آشپزی ال جی,مسابقه سرآشپز خانگی

 
طی مرحله‌ی نیمه‌نهایی که در روز جمعه 8 دی ماه 96 برگزار شد، 4 تیم برنده شدند تا در مرحله‌ی آخر، با منویی جدید، با یکدیگر رقابت کنند.

 

 

 
فینال مسابقه، به‌زودی برگزار خواهد شد.

جایزه‌ی تیم برنده، شرکت در دوره‌ی آموزشی بین‌المللی آشپزی در خارج از ایران است.

چشم از صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام سولاردام برندارید.


مروری بر مراحل مسابقه سرآشپز خانگی ال‌جی و گلدیران:
•    دستور های غذایی ارسال شدند
•    12 دستورغذایی انتخاب شدند
•    مرحله نیمه‌نهایی برگزار شد: انتخاب برندگان – اهدای جوایز به تمام شرکت‌کنندگان
•    برگزاری مرحله نهایی(به‌زودی)
•    اهدای جایزه‌ی ویژه به برنده‌ی نهایی مسابقه

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه