در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
مهناز افشار دید پوزیشن و لوکیشنی نمانده که از خود عکس نگرفته باشد، رفت روی کابینت خانه شان تا به همه نشان بدهد در ناامیدی بسی امید است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


صحنه ای از نمایشنامه خوانی «آناکارنینا». ترانه علیدوستیِ منتظر و اشکان خطیبیِ در حس!
نوعی دیگر سلفی رایج میان چهره ها، سلفی «ما چقدر شادیم!» نام دارد که دوستان در لحظه عکاسی تا مرز مرگ می‌خندند تا نشان دهند چقدر خوشحال هستند! همانطور که می‌بینید علی اوجی و سروش رضایی (انیماتور) از این مدل سلفی ها گرفته اند.
خُب جوابش معلوم است احمد جان، عکاسی نکن!
هدی زین العابدین مست از عطر گل های نرگس! در زیر عکس هم به سبک مجریان برنامه های خانوادگی شبکه یک به همه سلام عرض کرده است!
سلفی حامد کمیلی با هومن برق نورد در پشت صحنه سریال پرده نشینان . هومن برق نورد در این فیلم در تجربه ای متفاوت نقش یک روحانی را بازی میکند. 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


سلفی مجید واشقانی بازیگر سریال های تلوزیونی با کلاه آدیداسش. نکته جالبِ عکس تعریف و تمجید نیما شاهرخ شاهی زیر عکس است!
سحر قریشی با این پست تولد دوست بانمکش، علی صادقی را تبریک گفت.
عماد طالب‌زاده آقا پسر را گذاشته وسط و کادو های جدیدش را هم دورش چیده و این اثر هنری را ثبت کرده است.
الهام حمیدی با این پست هوادارانش را به تماشای سریال "همه چیز آنجاست" با هنرنمایی خودش دعوت کرد.
حسام نواب صفوی در آخر دنیا!
عکس بدون شرح بهنوش بختیاری.
ماجرا از این قرار بود که بهداد سلیمی، قهرمان ملی کشورمان عکسی از خودش در یک رستوران گذاشت و همه را به آن جا به صرف دیزی دعوت کرد. از قضا رستورانی که آقا بهداد عکسش را گذاشته بود، یکی از معروف ترین قلیانسرا های تهران بود! همین باعث شد که موج انتقاد ها زیر عکس روانه شود که: "بهداد از تو بعید بود! بهداد و قلیوووون؟؟؟ این از ورزشکار و قهرمانمون وای به حال جوونا!" که این کامنت ها به مذاق بهداد خوش نیامد و عکسش را پاک کرد و این توضیح را نوشت که جان عزیزتان بیخیال شوید! قلیان ها تزئینی بود!
سلفی بهاره رهنما و محمدرضا شیرخانلوی دوست داشتنی.
پدیده ای که چند وقتی است چهره های ما را اذیت و نگران کرده است، هک شدن صفحه های شخصیشان در شبکه های اجتماعی است، به طوری که هکر های محترم صفحه چهره مورد نظر را هک می‌کند و بدون اینکه صدایش را در بیاورند، جای آن دوست عزیز پست و مطلب میگذارند! که این عکس ها و پست ها گاهاً تخریبی، دروغ و غیر اخلاقی است و تا چهره ها بیایند و اعلام کنند که صفحه شان هک شده کلی لطمه به وجهه شان وارد می‌شود. صفحه پولاد کیمیایی هک شده بود که خوشبختانه پولاد سریع پسش گرفت و این عکسِ"لایک اِ باس" را گذاشت!
سلفی مهرداد صدیقیان، محمدرضا غفاری و دوستشان. همگی تیپ زده و در حال رفتن به مکان مورد نظرشان!
حدیث فولادوند، زیبا بروفه و باقی دوستان در پشت صحنه یک فیلم یا سریال.
زهرا عاملی عزیز در کنار همسر محترم.
سردار آزمون با این پستش حسابی از خجالت خبرنگاران درآمد.
عکس جدید بهاره کیان افشار با شعری دردناک!
چهره ها در شیراز. رامبد جوان، محمدرضا فروتن و شهاب رمضان. مقدار پارچه مصرفی در شال گردن محمدرضا فروتن با پرده های کاخ نیاوران رقابت نزدیکی دارند!
سیروان خسروی در آرایشگاه. و یا شاید آقای آرایشگر در خانه سیروان. خلاصه اینکه سیروان دارد به موهایش صفا می‌دهد.
عکس بامزه‌ای که محسن یگانه از دخترش به اشتراک گذاشت. اگر تغییری در مراحل رشد فرزندان دلبندِ چهره های ما ایجاد شود، مطمئناً به لطف والدین محترم از این تغییر باخبر خواهیم شد.
پس از به اشتراک گذاشتن این جمله توسط علی کریمی، مدارس ابتدایی نوبت صبح و عصر تعطیل شد. از بس که جمله سنگین بود!
روزبه نعمت اللهی مو هایش را باز کرد تا هوایی بخورند.
عکس یادگاری شقایق دهقان و سحر جغفری جوزانی، در حاشیه مراسمی، تئاتری، همایشی ... همچین جایی. بهاره رهنما هم آن پشت دارد با یکی از مهمان ها سلام علیک می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


شاید باورتان نشود، ولی همین چند روز پیش امیرمحمد وارد 19 سالگی اش شد! بله! نوزده سال! همان طور که در عکس می‌بینید، امیر محمد در مقایسه با عکس چند ماهگی اش تغییر زیادی در این نوزده سال نکرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


سلفی احسان کرمی، گلاره عباسی و حمید حامی در پشت صحنه برنامه خوشا شیراز. خنده های همیشگی و متانت ذاتیِ گلاره عباسی، او را به یکی از خوش عکس ترین چهره های ما تبدیل کرده است.
میلاد کی‌مرام خودش را همرنگ پاییز کرده و این عکس پاییزی را انداخته است. فقط توصیه می‌کنیم این لباس ها را پس از اتمام عکاسی عوض کند و با آنها وارد اجتماع نشود. ما دوستش داریم و بخاطر خودش می‌گوییم، خوبیت ندارد!
متاسفانه انوشیروان ارجمند، بازیگر کهنه کار سینما این روز ها حال مساعدی ندارد و در بیمارستان بستری است. همان طور که می‌بینید، پسرش برزو ارجمند ملتمسانه خواهان بهبودی اش از خداست. ما نیز دعاگوی هنرمند پیشکسوتمان هستیم.
سولماز حصاری، ملیکا شریفی نیا و سحر قریشی در پشت صحنه فیلم جدیدشان با عنوان "پانسیون دختران".
شاهین جمشیدی، مجری برنامه گلخانه عصر ها پس از اتمام کارش یک سر به کارتینگ آزادی می‌رود و تمامی هیجاناتی که حین اجرایش کنترل کرده یک جا خالی می‌کند!
همانطور که در عکس میبینید، پریوش نظریه سرش حسابی مشغول درگیری های کاری و غیر کاری است و وقت نمی‌کند به پیام های دوست داران پاسخ دهد.
گویا «آخر دنیا» به یکی از مکان های توریستی چهره های ما تبدیل شده است! پس از حسام نواب صفوی، الهه حصاری هم عکس خود را از «آخر دنیا» آپلود کرد!
سلفی اندیشه فولادوند و پوریا عالمی. اندیشه هم که از این ژست اش دست بر نمی‌دارد.
چون دیگر آیفون 6 در بین چهره ها به درجه «خز شدگی» رسیده، به آیفون 6 ترانه علیدوستی گیر نمی‌دهیم و از کنارش می‌گذریم!
سلفی ارسلان قاسمی در کنار شلنگ قلیان‌اش! سکوت می‌کنیم.
سلفی نفیسه روشن و سیاوش خیرابی و رفقا. همیشه در عکس های سلفی دسته جمعی، یک رفیق مظلوم پیدا می‌شود که نقش پایه نگهدارنده دوربین را ایفا کند. در این جا این دوست خوش سبیل‌مان زحمت را به دوش کشیده!
نیما شاهرخ شاهی در کشتی تفریحی کروز در حال فوتبال زدن با بچه ها، در قلب دریای مدیترانه. خوش بگذرد نیما جان. فقط کرم ضد آفتاب بزن که پوستت نسوزد.
مهدی پاکدل واژه جدیدی به جای واژه سلفی معرفی کرد. "خود تصویر پنداری". ببینیم استقبال می‌شود یا نه.مهران مدیری و ستاره های سریال اتاق عمل که همچنان بی‌صبرانه منتظر اش هستیم.علیرضا جعفری همه جانبه دنباله روی عمویش است، چه در زمینه نوع بازی، چه در ظاهر چه در سبیل!
ژستی تکراری که هر بار فقط شخصی که خورشید را گرفته عوض می‌شود! حالا هم نوبت بیتا سحرخیز شده.
به حرمت خنده هایی که بر لب مردم آورده اید، خدا هر دوی شما را برای‌مان حفظ کند.
هنرمندان سینما و تئاتر در کنار شمس لنگرودی، شاعر معاصر کشورمان. مهران رنجبر، حمیدرضا آذرنگ، نسیم ادبی، داوود میرباقری، رحیم نوروزی، اصغر همت و ...
عکس آتلیه ای خانواده رضا صادقی. در این عکس بهتر از عکس های قبل می‌توان تشخیص داد که تیارا شبیه مامان است یا بابا. شما بگویید؟
«عکس از سلفی‌گیری» محمدرضا فروتن و رامبد جوان! کسی که اولین بار واژه سلفی را بکار برد هیچ گاه به این روز فکر نمی‌کرد که از این کلمه بتوان این همه مشتق ایجاد کرد! البته نباید از زحمات چهره های عزیز به سادگی گذشت!
فرناز رهنما.
کامبیز دیرباز با این عکس نشان داد که هیچ لوکیشنی هیچ گاه تکراری نمی‌شود! حتی اگر آخرین فردی باشد که در آن موقعیت عکس گرفته!
مهناز افشار در کودکی در کنار برادر محترم.
سلفی محمدرضا غفاری و فاطمه معتمد آریا.
دانیال جان، اگر نمی‌نوشتی هم خودمان متوجه می‌شدیم که عکستان سلفی آینه ای است، نیازی نبود عکس به این زیبایی را خراب کنی!
پوریا عالمی و طنازی هایش، که این بار صابر ابر را گیر آورده است!
شما را با عکس نمایه جدید الناز شاکردوست در اینستاگرامش تنها می‌گذاریم.
این روز ها چالش جدیدی در شبکه های اجتماعی شروع شده که موضوع اش با قبلی ها کاملاً متفاوت است و می‌توان گفت که اصلاً با چالش های قبلی قابل مقایسه نیست. حرکتی زیبا که بنیان گذارش نرگس آبیار بود و به صورت زنجیر وار با دعوت های مختلف در حال جریان است. این چالش، به اشتراک گذاشتن عکس با مادر است.

در زیر چند مورد از این عکس ها را میبینید.

نرگس آبیار
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


شبنم قلیخانی
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)گلاره عباسی
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)

ستاره و لاله اسکندری
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)

احسان کرمی
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)

آزاده نامداری
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


هانیه توسلی از کمبود آدم حسابی در اطرافش کلی شکایت کرد! حالا منظور هانیه جان از «آدم حسابی» دقیقاً چیست، خدا داند!
متین ستوده و نگاه چپ چپ اش به عکاس!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


گویا فرهاد مجیدی حیاط خانه شان را با استیج فشن شو اشتباه گرفته است!
دکتر اسحاق جهانگیری یکی دیگر از سیاستمداران فیسبوک باز ما است. این عکس را هم از کوه نوردی خود در صفحه فیسبوکش به اشتراک گذاشت و با هزاران کامنت "خسته نباشی دکتر" مواجه شد.
سلفی کلوزآپ نیوشا ضیغمی.
پارسا پیروز فر علاوه بر درخشش در سینما و تئاتر، در سبک های مختلف نقاشی هم حرف زیادی برای گفتن دارد. اگر به صفحه اینستاگرام پارسا سر بزنید، نمایشگاهی مجازی از نقاشی هایش را مشاهده خواهید کرد. این پرتره از "ساموئل بکت" هم یکی از آثار پارسا پیروزفر است.
سولماز حصاری، بهنوش بختیاری و نرگس محمدی در پشت صحنه فیلم جدیدشان. هنوز هم این سوال همیشگی که این همه فیلم و سریال کِی پخش خواهد شد، در ذهنمان جولان می‌دهد.


سیاوش خیرابی عکسی از خود با چشم و چال کبود به اشتراک گذاشت و گفت: خبرای خوبی در راهه! سیاوش ج��ن به خدا کتک خوردن شما خبر خوبی برای ما نیست، خبر های خیلی بهتری هم می‌توان شنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


عکس جدید شهرزاد کمالزاده. با تشکر ویژه از نورِ قوی آقای عکاس.
و اما جایزه "بدون شرح ترین" عکس هفته تقدیم می‌شود به این عکس تینا آخوند تبار!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


عکس جالب هلیا امامی با لباس های پدر بزرگ!
سلفی پیام صادقیان و دوستش با داستانی 8 ریشتری در زیر عکس!
مصطفی پاشایی که صفحه برادر مرحومش را کاملاً صاحب شده است، هر از چند گاهی عکسی از مرتضی می‌گذارد و دل هواداران را خون می‌کند.
لیلا اوتادی.
شما هم موفق باشی محسن جان. خوش بگذرد آن ورِ آب.
هنرنمایی جدید عبدالله اسکندری، این بار روی صورت ناصر ملک مطیعی.
گریم بسیار جالب سپند امیرسلیمانی در فیلم جدیدش، در کنار علی قربانزاده و سامان خان مقدم.
کاریکاتوری که امین زندگانی از خودش و همسرش به اشتراک گذاشت.
و در پایان، شیلا خداداد که در یک گالری نقاشی این عکس را گرفت و به اشتراک گذاشت.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه