ورود 17 هزار مسافر نوروزی به استان بوشهر

ورود ۱۷ هزار مسافر نوروزی به استان بوشهر

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: در دو روز گذشته ۱۷هزار و ۲۴۶گردشگر وارد استان بوشهر شده اند.

به گزارش کمیاب، ˈمحمد ابراهیم فروزانیˈ روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: از این تعداد مسافر نوروزی چهار هزار و ۸۵مسافر در ساحل بوشهر، یک هزار و ۴۸۸ نفر در گناوه و ۷۰۰ نفر در دیلم و مابقی در دیگر شهرستانهای استان بوشهر اسکان یافته اند.

وی با بیان اینکه زیرساخت های گردشگری در تمامی شهرستان های استان بوشهر مهیا است اظهار کرد: شهر ساحلی بوشهر با ۱۲ کیلومتر ساحل دارای هفت اقامتگاه برای اسکان مسافران با امکانات لازم است که گردشگران بیشتر در این مکان ها اسکان یافته اند.

فروزانی تصریح کرد: شش هزار و ۷۰۰ تخت، کلاس و چادر گروهی دراستان بوشهربرای اسکان گردشگران مهیا شده است که شامل دو هزار و ۵۰۰ تخت در هتل ها، چهار هزار و ۵۰۰ مکان در ۷۲۳ واحد اقامتی، یک هزار و ۵۲۴ کلاس درس در ۲۷ اقامتگاه است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: برای رفاه حال گردشگران در بوشهر به فاصله هر یک هزار متر سرویس بهداشتی، روشویی و حمام ایجاد شده این درحالی است که آب شرب و آب برای شستشو نیز فراهم است.

وی ازاستقرار ۳۶ پایگاه اطلاع رسانی درمبدا ورودی شهرها خبرداد و افزود: امسال تمهیدات ویژه ای برای رفاه و آسایش گردشگران نوروزی تدارک دیده شده است.

فروزانی با اشاره به استقرار۴۲پایگاه امداد و نجات درجاده ها و شهرهای استان بوشهر گفت: علاوه بر استقرار پایگاه های امداد و نجات ثابت ۳ پایگاه سیار نیز به صورت گشت زنی در محورهای مختلف استان بوشهر خدمات امدادی به حادثه دیدگان ارایه می کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه