ساعت ۶ و ۱۰ دقیقه ۲۱ آذر ماه ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا در حال گشت زنی در آدرس شهر زیبا، خیابان مخابرات بودند که به یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ که دارای دو نفر سرنشین زن و مرد بود مشکوک شده و آنان را تحت نظر قرار دادند. در ادامه ماموران با زیر نظر گرفتن متهمان مشاهده کردند که زن جوان از خودرو پیاده و به سمت یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶سفید رنگ که در حاشیه خیابان پارک بود رفت و قصد خم کردن درب خودرو را دارد و متهم دیگر پشت فرمان خودروی خود بود که واحد گشت به محض رویت سرقت به قصد د ...

نوعروس سارق با شلیک پلیس راهی بیمارستان شد

 

1-Polis[Fun.KamyabOnline.com]

 

ساعت ۶ و ۱۰ دقیقه ۲۱ آذر ماه ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا در حال گشت زنی در آدرس شهر زیبا، خیابان مخابرات بودند که به یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ که دارای دو نفر سرنشین زن و مرد بود مشکوک شده و آنان را تحت نظر قرار دادند.

در ادامه ماموران با زیر نظر گرفتن متهمان مشاهده کردند که زن جوان از خودرو پیاده و به سمت یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶سفید رنگ که در حاشیه خیابان پارک بود رفت و قصد خم کردن درب خودرو را دارد و متهم دیگر پشت فرمان خودروی خود بود که واحد گشت به محض رویت سرقت به قصد دستگیری به متهمان نزدیک شدند.

متهمان با مشاهده چراغ گردان واحد گشت از محل متواری و واحد گشت فوق با بکاربردن آژیر خودرو گشت و بلندگو به جهت متوقف نمودن خودرو عملیات خود را آغاز کردند.

پس از دقایقی تعقیب و گریز ماموران به ناچار اقدام به شلیک دو تیر جنگی از سلاح کمری به سمت خودرو نموده که موفق به دستگیری متهمان نشدند و نامبردگان با استفاده از تاریکی هوا فرار کردند.

در ادامه ساعت ۱۱ همان روز ماموران مطلع شدند که عوامل کلانتری ۱۳۵ آزادی خودروی پراید بلاصاحبی را در شهرک اکباتان کشف کرده اند که ماموران انتظامی پس از حضور در محل متوجه شدند که پراید رها شده متعلق به سارقان متواری است.

از طرفی ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه همان روز عوامل حراست بیمارستان امام خمینی با ۱۱۰ تماس گرفته و از حضور خانمی جوان که به دلیل تیر خوردگی به پهلو در بیمارستان بستری شده بود، خبردادند.

ماموران پس از حضور در کلانتری مشاهده کردند که دختر مجروح همان سارق پژو ۲۰۶ است که با همدستش از دست پلیس فرار کرده بودند. در ادامه ماموران توانستند همدست زن جوان به نام “مهران” را که به تازگی با یکدیگر ازدواج کرده بودند را دستگیر کنند.

سرهنگ حسن رضا جوانمرد سرکلانتر دوم پلیس پایتخت درباره این خبر گفت: در این رابطه پرو��ده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه