یک موسسه حقوق بشری در سوریه در گزارشی اعلام کرد: گروه داعش طی روزها و هفته‌های اخیر ۳۰۰ زن ایزیدی را که از عراق ربوده بوده، در میان عناصر خود در سوریه تقسیم کرده است. به گزارش کمیاب به نقل از النشره، گروه تروریستی داعش این زنان را با این بهانه که “غنایم جنگ با کفار” هستند، چند هفته پیش در عراق ربود و آنها را به سوریه منتقل کرده است. منابع حقوق بشری تاکید کردند که داعش در قبال ارائه هر زن ایزیدی به عناصر تحت امر خود، یک هزار دلار از آنها دریافت کرده است. بنابراین گزارش، بیشتر این زنان در مناط ...

نرخ فروش زنان ایزدی در سوریه توسط داعش

یک موسسه حقوق بشری در سوریه در گزارشی اعلام کرد: گروه داعش طی روزها و هفته‌های اخیر ۳۰۰ زن ایزیدی را که از عراق ربوده بوده، در میان عناصر خود در سوریه تقسیم کرده است.

به گزارش کمیاب به نقل از النشره، گروه تروریستی داعش این زنان را با این بهانه که “غنایم جنگ با کفار” هستند، چند هفته پیش در عراق ربود و آنها را به سوریه منتقل کرده است.

منابع حقوق بشری تاکید کردند که داعش در قبال ارائه هر زن ایزیدی به عناصر تحت امر خود، یک هزار دلار از آنها دریافت کرده است.

بنابراین گزارش، بیشتر این زنان در مناطق حومه شمالی حلب، و حومه الرقه و الحسکه به فروش رسیده اند.

این در حالی است که چندی پیش تلاش برخی مقامات ارشد کرد و عرب برای تحویل زنان ایزیدی در قبال ارائه مبالغ مالی به گروه تروریستی داعش از طریق برخی میانجیگرها به شکست منجر شده است.

موسسات حقوق بشری به شدت این گونه اقدامات ضد اسلامی و به دور از شئون انسانی توسط داعش را محکوم کرده اند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه