اگر در تیم ملی کشورمان به دنبال ستاره ای هستید که همانند کریستیانو رونالدو بعد از گلزنی پیراهنش را دربیاورد و مدل جدیدی از عضله را به دنیا معرفی کند، طبعا به نتیجه خاصی نخواهید رسید.

مجله تماشاگر:
اگر در تیم ملی کشورمان به دنبال ستاره ای هستید که همانند کریستیانو رونالدو بعد از گلزنی پیراهنش را دربیاورد و مدل جدیدی از عضله را به دنیا معرفی کند، طبعا به نتیجه خاصی نخواهید رسید. تیم ملی کشورمان اما چند ستاره خوش قیافه دارد که اگر قرار به انتخاب خوش قیافه ترین های جام در رسانه های غیر رسمی مرتبط با تورنمنت باشد، می توانند در اندازه های مدعیان رقابت ها ظاهر شوند. ستاره های خوش چهره ای که دوتایشان سنگربان هستند.

دانیال داوری

او که همه عمر «دنیل» بوده، چند باری تاکید کرده که خوش ندارد دانیال صدایش کنند. انصافا چهره اش هم بیشتر به اسم اولی می خورد تا دومی! سنگربان 26 ساله متولد غرب آلمان، هنوز فارسی بلد نیست و البته چهره ای ایرانی ندارد. دنی از پدری ایرانی و مادری آلمانی - لهستانی متولد شده و به نظر می رسد بیشتر شبیه مادرش شده باشد.

نامزدهای ایرانی جام جهانی خوش تیپ ها

دروازه بان اصلی تیم برانشوایگ که می گویند در آستانه امضای قرارداد با یک باشگاه سوییسی است، با آن قامت رعنا و موهای خرمایی، خوش قیافه ترین بازیکن کشورمان است و اگر حقش را نخورند یکی از خوش قیافه ترین های جام بیستم خواهد بود. احتمالا هوادارانی که این روزها در سراسر جهان تصاویر بازیکنان حاضر در رقابت های جام جهانی را می بینند، با تماشای او خیال می کنند در عضوی یکی از تیم های ملی اروپایی است.

مسعود شجاعی

در نخستین روزهای حضور در پامپلونا، با آن تیپ جالب و شال گردن های گوناگون، سطح توقع مردم این منطقه را از ایرانی ها به شدت بالا برده بود. در عکس هایی که در اولین روزهای ذوق زدگی ناشی از دو برابر شدن تعداد ایرانی ها در اوساسونا در فضای مجازی منتشر می شد، قابل تشخیص بود که این ستاره تا چه مقدار به آراستگی اهمیت می دهد. افسوس که آن مصدومیت طولانی مدت دوره اش را در این باشگاه به پایان رساند.

نامزدهای ایرانی جام جهانی خوش تیپ ها

ستاره این روزهای لاس پالماس، به ویژه از وقتی که موهایش را کوتاه تر کرده، یکی از خوش تیپ ترین بازیکنان تیم ملی محسوب می شود. دندان های او معمولا در تصاویر به گونه جالبی برق می زنند تا بشود لقب سپید دندان تیم ملی را به او نسبت داد! مسعود البته چندان فوتبالیست خوش ژستی نیست و باید امیدوار باشیم در محاصره دوربین های متعدد جام جهانی، بیشتر خودش باشد.

علیرضا حقیقی

علیرضا از آن فوتبالیست هایی است که شاید اگر به فوتبال روی نمی آوردند، راه سینما را در پیش می گرفتند. او مهمترین فاکتور لازم سینمای ایران برای بازیگر شدن که همان چهر�� است را دارد و پتانسیل جلب توجه تهیه کننده ها و کارگردان ها را در خود می بیند.

نامزدهای ایرانی جام جهانی خوش تیپ ها

علیرضا با وجود عدم ورود به حوزه سینما، حاشیه های فراوانی را در این زمینه تجربه کرده است. او شاید یکی از محبوب ترین فوتبالیست ها در نزد جوان های ایرانی باشد. اصلا چرا راه دور برویم، در ابتدای راه همین «تماشاگر» خودمان، مخاطبی وجود داشت که هر روز پیامک می فرستاد و درخواست می کرد علیرضا روی جلد باشد! آن طرفی ها هم جوان های خودشان را دارند و این می تواند زمینه ساز انتخاب حقیقی به عنوان یکی از خوش قیافه ترین های جام باشد.

پژمان منتظری

آنهایی که معتقدند زیبایی در سادگی است، برای انتخاب یکی از خوش قیافه ترین های تیم ملی بدون تردید روی پژمان منتظری دست خواهند گذاشت. پژمان شاید صاحب چهره ویژه و عجیب و غریبی نباشد اما می تواند با آن صورت مظلوم و مهربانش در جام جهانی مورد توجه قرار گیرد. ستاره ثابت تیم کی روش، در چهره اش المان هایی دارد که همه دنیا بر سر سمپاتیک بودنشان توافق دارند.

نامزدهای ایرانی جام جهانی خوش تیپ ها
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه