صفحات شبکه های اجتماعی از تغییر مدل آرایش موی رهبر کره شمالی خبر می دهند. به گزارش نایاب فان به نقل از سایت آر تی روسیه، جدیدترین عکس از “کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی نشان می دهد او مدل موی خود را به طور اساسی تغییر داده است. علاوه بر این رهبر جوان کره شمالی، شکل ابروهای خود را نیز به میزان زیادی تغییر داد. مدل موی جدید رهبر کره شمالی. این تصاویر جدید از رهبر کره شمالی به هنگام شرکت او در کنگره حزب حاکم (حزب کارگر) در شهر پیونگ یانگ گرفته شده اند. در مدل موی جدید رهبر کره شمالی، او موهایش را ...

مهم ترین خبر از کره شمالی: قد “کیم جونگ اون” بلندتر شد! (+عکس)

صفحات شبکه های اجتماعی از تغییر مدل آرایش موی رهبر کره شمالی خبر می دهند.

به گزارش نایاب فان به نقل از سایت آر تی روسیه، جدیدترین عکس از “کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی نشان می دهد او مدل موی خود را به طور اساسی تغییر داده است.

علاوه بر این رهبر جوان کره شمالی، شکل ابروهای خود را نیز به میزان زیادی تغییر داد.

مدل موی جدید رهبر کره شمالی

01-Pic[NayabFun.CoM]

این تصاویر جدید از رهبر کره شمالی به هنگام شرکت او در کنگره حزب حاکم (حزب کارگر) در شهر پیونگ یانگ گرفته شده اند.

در مدل موی جدید رهبر کره شمالی، او موهایش را به سمت بالا داده است و این باعث می شود قدش چند سانتی متر بیشتر به نظر برسد!

در مورد آرایش جدید ابروهای رهبر کره شمالی هم با نگاهی به عکس جدید او مشخص می شود نصف ابروها برداشته شده است.
مدل جدید آرایش مو و ابروهای رهبر کره شمالی باعث شده چهره او نسبت به قبل، خشن تر و سنش بیشتر نشان داده شود. منتقدان وی ، همواره سن اندک او را برای ریاست این کشور مورد اشاره قرار می دهند. او ۳۲ سال بیشتر ندارد.

قبل از این دولت کره شمالی در ماه مارس گذشته با صدور بخشنامه ای اعلام کرد همه شهروندان مذکر این کشور باید موی خود را مانند مدل موی رهبر کره شمالی کوتاه کنند.
این فرمان، سراسری بود و همه ملزم به رعایت آن بودند.

مدل موی قبلی رهبر کره شمالی

02-Pic[NayabFun.CoM]

03-Pic[NayabFun.CoM]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سا��ت نشونه