مرگ جوان 25 ساله به خاطر مسائل اخلاقی

مرگ جوان ۲۵ ساله به خاطر مسائل اخلاقی

1-Pic[WwW.KamYab.IR]

به گزارش کمیاب، سرهنگ زارعی فرمانده انتظامی شهرستان بهار همدان در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر دفن جسد مردی در شهرک صنعتی بهاران بلافاصله اکیپی از مامورین آگاهی، بازپرس ویژه قتل و پزشکی قانونی شهرستان بهار استان همدان به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار همدان با بیان اینکه قسمتی از دست جسد مدفون شده از خاک بیرون بوده و شکل ظاهری جسم از بین رفته است تصریح کرد: برابر نظریه پزشکی قانونی، جسد از یک هفته پیش دفن شده و در بررسی های بیشتر با توجه به اعلام خبر مفقود شدن فردی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بهار در تاریخ ۳۱ مرداد ماه سال جاری، هویت جسد شناسایی و مشخص شد که متعلق به جوان ۲۵ ساله ای به هویت “ف – خ ” اهل و ساکن شهر بهار می باشد.

سرهنگ زارعی در ادامه اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی تحقیقات گسترده ای را جهت کشف پرونده آغاز کردند و برابر تحقیقات فنی بعمل آمده از خانواده و آشنایان مقتول مشخص گردید مقتول روز قبل از قتل با چند تن از دوستانش در سطح شهر بهار دیده شده بود. این مقام مسوول بیان داشت: در ادامه تحقیقات، کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان با استفاده از شگردهای پلیسی توانستند چهار نفر از دوستان مقتول را که هر کدام دارای سوابق کیفری متعدد بودند شناسایی و بعنوان متهم دستگیر کنند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه متهمان با تناقض گویی سعی داشتند مسیر تحقیقات را منحرف کنند که در نتیجه با تجمیع یافته های پلیسی و مشخص شدن ارتباطات بین آنها و با استفاده از شگردهای خاص تحقیق، سرانجام هر چهار متهم به نحوه قتل مقتول اعتراف کردند. سرهنگ زارعی ادامه داد : در تحقیقات تکمیلی مشخص شد در شب۳۱ مرداد حدود ساعت ۲۴ با برنامه قبلی مقتول “ف.خ” به خانه باغی در حوالی روستای چشمه قصابان برده شده و با پیچاندن رشته طنابی مقتول را به قتل رسانده اند و سپس جسد را با خودرو به جاده قدیم همدان-کرمانشاه پشت شهرک صنعتی بهاران منتقل و دفن کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار خاطر نشان کرد: پرونده پس از تکمیل به مرجع قضایی ارسال و متهمان با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند. گفتنی است: در بازجویی های به عمل آمده متهمان انگیزه جنایت خود را مسائل اخلاقی عنوان کردند .

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه