مردی که با دهانش به گرگ ها غذا می دهد!! + تصاویر باورنکردنی. یرمرد ۷۹ ساله آلمانی نزدیک به ۴۰ سال است که در منطقه ای کوهستانی در آلمان به پرورش گرگ ها مشغول است. “ورنر فروند” یک نظامی بازنشسته آلمانی در منطقه ای به وسعت ۲۵ هکتار اقدام به پرورش گرگ ها می کند. وی این گرگ ها را از نژادهای مختلف مغولی، سیبریایی و کانادایی زمانی که توله بودند از باغ وحش به این منطقه آورده و پرورش داده است. این پیرمرد از سال ۱۹۷۲ انواع گونه های گرگ را در باغ وحش شخصی خود جای داده است و تا کنون توانسته است عدد آنه ...

مردی که با دهانش به گرگ ها غذا می دهد!! + تصاویر باورنکردنی

یرمرد ۷۹ ساله آلمانی نزدیک به ۴۰ سال است که در منطقه ای کوهستانی در آلمان به پرورش گرگ ها مشغول است.
“ورنر فروند” یک نظامی بازنشسته آلمانی در منطقه ای به وسعت ۲۵ هکتار اقدام به پرورش گرگ ها می کند. وی این گرگ ها را از نژادهای مختلف مغولی، سیبریایی و کانادایی زمانی که توله بودند از باغ وحش به این منطقه آورده و پرورش داده است.

این پیرمرد از سال ۱۹۷۲ انواع گونه های گرگ را در باغ وحش شخصی خود جای داده است و تا کنون توانسته است عدد آنها را به ۷۰ برساند. وی که رابطه بسیار نزدیکی با این حیوانات دارد شخصا خوراک آنها را شکار کرده یا از فروشگاه خریده و با دستان و حتی دندان خود به آنها می دهد.”لیزی نایسنر” عکاس رویترز با سفر به محل زندگی و باغ وحش این پیر مرد، زندگی او و گرگ هایش را در گزارشی تصویری با عنوان “مرد گرگی” به تصویر کشیده است.

gorg[WwW.Kamyab.IR]

به نقل از آوالاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه