آیت اللهی: با وجود درخواست مدیران لیگ برتر برای ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر در فصل آینده ، فصل ۹۲-۹۳ لیگ برتر طبق مصوبه هیئت رئیسه فوتبال، با حضور ۱۶ تیم برگزار خواهد شد. وی در ادامه افزود: اکنون برنامه های فصل بعد لیگ برتر در حال طراحی است و از آنجایی که نقل و انتقالات لیگ از ۲۱ اردیبهشت آغاز می شود لذا فرصتی برای تغییر دادن تعداد تیم ها نیست. نایب رئیس فدراسیون فوتبال همچنین گفت: اگر هیئت رئیسه فدراسیون برای بررسی درخواست مدیران تشکیل جلسه دهد ، هرآنچه در آن جلسه به تصویب برسد در فصل ۹۳-۹۴ لیگ ...

لیگ سیزدهم قطعا ۱۶ تیمی خواهد بود !

Footbal[WwW.Kamyab.IR]

آیت اللهی: با وجود درخواست مدیران لیگ برتر برای ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر در فصل آینده ، فصل ۹۲-۹۳ لیگ برتر طبق مصوبه هیئت رئیسه فوتبال، با حضور ۱۶ تیم برگزار خواهد شد.
وی در ادامه افزود: اکنون برنامه های فصل بعد لیگ برتر در حال طراحی است و از آنجایی که نقل و انتقالات لیگ از ۲۱ اردیبهشت آغاز می شود لذا فرصتی برای تغییر دادن تعداد تیم ها نیست.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال همچنین گفت: اگر هیئت رئیسه فدراسیون برای بررسی درخواست مدیران تشکیل جلسه دهد ، هرآنچه در آن جلسه به تصویب برسد در فصل ۹۳-۹۴ لیگ برتر فوتبال اعمال خواهد شد.

منبع : jamnews.ir

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه