لوئیز فیگو با آن بازی درخشانش پس از بازی سوژه اصلی خبرنگاران بود. از احساسی که در بازی امروز داشتید بگوئید. لوئیز فیگو: اولین بار است که همه با هم به ایران آمدیم. لذت خوبی بود برای ما. لخظه اولی که در فرودگاه از ما پذیرایی کردند و آمدند. این تماشاچی ها و فضای استادیوم فوق العاده بود. احترامی که گذاشتند… از همه کسانی که به استادیوم آمدند تشکر می کنم. برای ما مهم بود این اتفاقی که افتاد چون بازی خیریه بود. بازی خیریه بود برای کمک به بیماران. کلا برای من و دوستانم لذت بزرگی بوده است. آقا ...

 فیگو: کفاشیان کمکی به من نکرد/اگر کروش نماند او را به خانه ام می برم!

94-06-59

لوئیز فیگو با آن بازی درخشانش پس از بازی سوژه اصلی خبرنگاران بود.

از احساسی که در بازی امروز داشتید بگوئید.
لوئیز فیگو: اولین بار است که همه با هم به ایران آمدیم. لذت خوبی بود برای ما. لخظه اولی که در فرودگاه از ما پذیرایی کردند و آمدند. این تماشاچی ها و فضای استادیوم فوق العاده بود. احترامی که گذاشتند… از همه کسانی که به استادیوم آمدند تشکر می کنم. برای ما مهم بود این اتفاقی که افتاد چون بازی خیریه بود. بازی خیریه بود برای کمک به بیماران. کلا برای من و دوستانم لذت بزرگی بوده است.


آقای فیگو قبل از بازی دیروز گفتند که درباره انتخابات فیفا صحبت نمی کنند. برنامه برای کاندیداتوری در فیفا چیست. قرار است برنامه ای با رئیس فدراسیون فوتبال ایران داشته باشید؟
من شکایت کردم از چیزهایی که در این ۶ ماه درباره فیفا دیدم و شرایطی که داشت. خیلی مردم باید خوشحال باشند که این تغییر به وجود آمد. جامعه فوتبال و فیفا باید خیلی شفاف باشد و همه اش حرف نباشد. در کار هم نشان دهند که شفاف هستند.


قرار بود با رئیس فدراسیون ایران دیدار کنید؟
در کنگره آسیا قبلا با هم بوده ایم و کمک هم نکرد!


تیم ملی ایران را چطور دیدید؟
فوق العاده خوب بود بازی کردند. عاقلانه که فکر کنیم می بینم شرایط بازی خوب بود.


کروش سرمربی شما بوده و فکر می کنید حفظ او چه دستاوردی برای فوتبال ایران داشته باشد؟
اول به من جواب بدهید که می خواهد بماند یا نه؟


اتفاقا سر همین بحث است.
اگر اینجا نماند می برمش خانه! در کنار اینکه یک مربی خیلی بزرگ در دنیاست، دوست خوبی برای من است. همیشه در تیم ملی و دوران بازیگری با او کار کرده ام. در اسپورتینگ، رئال، تیم ملی پرتغال. احساس می کنم دین دارم نسبت به کروش. لطفی که همیشه به من داشت. این اتفاق نیفتاد که او را در اینجا ببینم. همیشه برای او آرزوهای خوبی می کنم. امیدوارم که در آینده در بازی های تیم ملی در مقدماتی جام جهانی شانس بیاورد. امیدوارم موفق باشد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه