کتاب رکوردهای گینس هرساله منتشر میشود و رکوردهای مختلف دنیا را در خود جای میدهد. این رکورد ها در رشته های مختلف هستند به طوری که شاید برخی از آن ها را واقعا نشنیده باشید. بیشترین قاشق روی صورت. یکی از رکوردهای کتاب گینس که نمی دانید بیشترین تعداد قاشق روی صورت است. این رکورد با تعداد ۱۶ قاشق برای جو الیسون پسر بچه ۹ ساله انگلیسی به ثبت رسیده است او در سال ۲۰۰۸ این رکورد را به ثبت رساند به این صورت که ۵ قاشق روی پیشانی، ۴ عدد بر روی گونه ها، یکی بر روی بینی، دو قاشق بر بالای لب، یکی برای هر ...

عجیبترین و خنده دارترین رکوردهای کتاب گینس!

کتاب رکوردهای گینس هرساله منتشر میشود و رکوردهای مختلف دنیا را در خود جای میدهد. این رکورد ها در رشته های مختلف هستند به طوری که شاید برخی از آن ها را واقعا نشنیده باشید.

بیشترین قاشق روی صورت

06-Ginnes[WwW.KamYab.IR]

یکی از رکوردهای کتاب گینس که نمی دانید بیشترین تعداد قاشق روی صورت است. این رکورد با تعداد ۱۶ قاشق برای جو الیسون پسر بچه ۹ ساله انگلیسی به ثبت رسیده است او در سال ۲۰۰۸ این رکورد را به ثبت رساند به این صورت که ۵ قاشق روی پیشانی، ۴ عدد بر روی گونه ها، یکی بر روی بینی، دو قاشق بر بالای لب، یکی برای هر گوش و دو قاشق آخر به چانه او چسبیده بود.

رکورد تایپ برعکس

03-Ginnes[WwW.KamYab.IR]

میشل سانتلیا از ایتالیا پس از یک هفته تلاش توانست رکورد تایپ برعکس کتاب را به نام خودش به ثبت برساند. او بدون آنکه به صفحه مانیتور نگاه کند ۶۷ کتاب شامل ۲۳ هزار صفحه را برعکس تایپ کرد. او توانست با برگه های تایپ شده از کتاب ها یک برج ۴ متری ایجاد کند. این رکورد برای سانتالیا در سال ۲۰۰۸ به ثبت رسیده است.

بلندترین جیغ دنیا

02-Ginnes[WwW.KamYab.IR]

یکی از پر سر و صدا ترین رکوردهای گینس در دست خانمی از انگلستان است. او در سال ۲۰۰۰ در یکی از مسابقات جیغ زدن شرکت کرد که توانست در همان میان رکورد گینس را نیز جابه جا کند. صدای این خانم نزدیک به ۱۲۹ دسی بل شدت دارد. صدای جل درک تنها ۱۰ دسی بل از صدای موتور یک جت جنگی کمتر است.

دوچرخه سواری برعکس با ویلون

04-Ginnes[WwW.KamYab.IR]

کریستین آدام اهل آلمان در سن ۴ سالگی توانست دوچرخه سواری را یاد بگیرد، پس از آن در سال ۱۹۷۰ ویلون نوازی را نیز فراگرفت سپس تصمیم گرفت این دو حرفه را با روشی خاص به هم پیوند بزند. او از دهه هفتاد تا به حال رکورد دوچرخه سواری برعکس با ویلون را در اختیار دارد. او در مدت ۵ ساعت و ۹ دقیقه توانست ۶۰ کیلومتر را دوچرخه سواری برعکس کند در حالی که ویلون می نواخت.


سریعترین فرار از داخل یک چمدان بسته ۷٫۰۴ ثانیه

07-Ginnes[WwW.KamYab.IR]

رکورد دار خوردن شیشه و اهن

01-Ginnes[WwW.KamYab.IR]


گویندگی به مدت ۱۲۴ ساعت بطور زنده

05-Ginnes[WwW.KamYab.IR]

کودک ۲ساله چینی رکورددار جوانترین سیگاری جهان

08-Ginnes[WwW.KamYab.IR]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه