با این گل کلم سوخاری خوش طعم رژیمی وزن تان را کم کنید. خوراکی های بسیاری برای کاهش وزن و لاغر شدن وجود دارد. این بار می خواهیم طرز تهیه گل کلم سوخاری را به شما آموزش دهیم. با این خوراکی می توانید وزن تان را کم کنید. اصل این غذا به عنوان پیش غذاست. گل کلم، کاهش دهنده سریع سلول‌های سرطانی است و جلوی رشد آن را می‌گیرد. باعث هضم بهتر غذا می شود. و از انواع آرتروز پیشگیری می‌کند. دردهای مزمن خاص روده را کاهش می دهد و یک خبر خوبی که خانم‌ها را خوشحال می‌کند این است که ماده غذایی فوق‌العاده‌ای ...

طرز تهیه گل کلم سوخاری برای کاهش وزنتهیه گل کلم سوخاری,درست کردن گل کلم سوخاری

با این گل کلم سوخاری خوش طعم رژیمی وزن تان را کم کنید


خوراکی های بسیاری برای کاهش وزن و لاغر شدن وجود دارد. این بار می خواهیم طرز تهیه گل کلم سوخاری را به شما آموزش دهیم. با این خوراکی می توانید وزن تان را کم کنید.

اصل این غذا به عنوان پیش غذاست. گل کلم، کاهش دهنده سریع سلول‌های سرطانی است و جلوی رشد آن را می‌گیرد. باعث هضم بهتر غذا می شود. و از انواع آرتروز پیشگیری می‌کند.

دردهای مزمن خاص روده را کاهش می دهد و یک خبر خوبی که خانم‌ها را خوشحال می‌کند این است که ماده غذایی فوق‌العاده‌ای برای کاهش وزن است.

طرز تهیه گل کلم سوخاری برای کاهش وزن :
اول از همه یک گل كلم متوسط را به قطعه های كوچک خرد كنید.

گل کلم را بشویید و داخل یک قابلمه آب با كمی نمک بریزید. بگذارید چند جوش بزند. فقط مراقب باشید له نشود و زیاد نپزد زیرا اینقدر بافت آن ظریف است كه نیازی به زمان زیاد برای پختن ندارد. همین كه یک كم نرم شود كافی است.

بعد دو تا تخم‌ مرغ را خوب هم بزنید و در یک قابلمه كوچک مثلا شیرجوش تا نصف روغن مایع مخصوص سرخ كردنی بریزید بگذارید حسابی داغ شود.

بعد از اینكه گل كلم ها نرم شدن، در آبكش بریزید. بعد در یک ظرف مناسب یک لیوان آرد سوخاری بریزید اگر از پودرهای آماده استفاده می‌كنید كه نیازی نیست چیزی به آن اضافه كنید. اما اگر خودت می‌خواهید پودر سوخاری درست كنید؛ نان های باگت كه بیات می‌شوند را دور نریزید.

آن ها را بگذارید داخل یک سینی چند روزی بمانند تا خوب خشک شوند بعد آن ها را آسیاب كنید و به آن طعم دهنده مثل نمک، فلفل، زردچوبه، پودر سیر، ادویه و زنجبیل یا هر ادویه دلخواه دیگری اضافه كنید.

گل كلم ها که نرم شدند و در آبكش ریخته شدند، كمی خنک شدن و آب آن ها گرفته شده. حالا به ترتیب گل كلم‌ها را اول در تخم مرغ، سپس در آرد سوخاری و در انتها داخل روغن ��یلی داغ شده بریزید و اجازه بدهید سرخ شوند. بعد روی دستمال حوله‌ای آشپزخانه قرارشان بدهید كه روغن اضافی آن ها گرفته شود.

در نهایت كه تمام گل كلم‌ها تمام شدند به ظرف مورد نظر منتقل و با كمی سبزیجات تزئین و سرو كنید. برای تهیه سس هم یک قاشق شوید تازه‌ی خرد شده، یک حبه سیر له شده و مقداری نمک و فلفل سیاه را با نصف لیوان سس مایونز مخلوط كنید و كنار كلم سوخاری بریزید.

منبع : ashpazi.hmg.ir

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه