"سس سالاد" بهروز، تولید کننده انواع سس سالاد. مواد لازم برای تهیه سس سالاد با سبزیجات معطر:. روغن زیتون. یک ‌سوم پیمانه. سرکه یا آب لیمو. نصف پیمانه. ماست. 2 پیمانه. نمک و فلفل. به میزان لازم. طرز تهیه سس سالاد با سبزیجات معطر:. نمک و فلفل را در سرکه حل کنید. روغن زیتون و ماست را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید تا یکنواخت شود. آیا میدانستید که:. سس سالاد به عنوان چاشنی انواع سالاد، مرغ سرد و انواع ساندویچ های سرد استفاده می گردد. مصرف این محصول، به دلیل استفاده از تخم مرغ، برای افرادی که کلسترو ...

طرز تهیه سس سالاد با سبزيجات معطرسس سالاد,انواع سس سالاد,طرز تهیه سس سالاد

 "سس سالاد" بهروز، تولید کننده انواع سس سالاد


مواد لازم برای تهیه سس سالاد با سبزيجات معطر: 

روغن زیتون  یک ‌سوم پیمانه
 سرکه یا آب لیمو نصف پیمانه
ماست  2 پیمانه
  نمک و فلفل به میزان لازم

 
طرز تهیه سس سالاد با سبزيجات معطر:
نمک و فلفل را در سرکه حل کنید. روغن زیتون و ماست را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید تا یکنواخت شود.

آیا میدانستید که:
سس سالاد به عنوان چاشنی انواع سالاد، مرغ سرد و انواع ساندویچ های سرد استفاده می گردد.


مصرف این محصول، به دلیل استفاده از تخم مرغ، برای افرادی که کلسترول بالا دارند مناسب نمیباشد. همچنین این محصول دارای پودر خردل می باشد. لذا برای افرادی که به این ماده حساسیت دارند توصیه نمی گردد.

کالری سس سالاد با سبزيجات معطر:
در هر 100 گرم سس سالاد، 450‌ـ‌360 کالری انرژی وجود دارد.

 سس سالاد با سبزيجات معطر:
قرار دادن سالاد در وعده‌های غذایی معمولتان، یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای متناسب ماندن است. اما سس سالاد، نقش مهمی در اضافه کردن طعم و همچنین تعیین مقدار کالری هر سالاد ایفا می‌کند. شاید دوست داشته باشید که سبزیجات برگ‌دار سبز را به همراه مقدار زیادی سس مایونز و پنیر خامه‌ای بخورید، اما سالم‌ترین سالادها، آن‌هایی هستند که با یک سس کم‌کالری مانند آب‌لیمو، سرکه، روغن زیتون، گیاهان و ادویه جات مصرف می‌شوند. سالادهایی که با سس کم کالری دارای چربی کم و مواد مغذی زیادی هستند.

روش نگهداری سس سالاد با سبزيجات معطر :
برای تهیه ی سس مایونز کارخانه ای، زرده تخم مرغ را پاستوریزه نموده یا فریز می کنند و به جای مایعات به کار رفته در تهیه ی سس، از آب یا دیگر مواد امولسیون کننده استفاده می کنند. اگر سس صحیح و بهداشتی تهیه شود، تا حدی در برابر فاسد شدن مقاوم است و سرکه افزوده شده، به آن خاصیت اسیدی می‌دهد و به همین دلیل به آسانی مسمومیت ایجاد نمی‌کند. سس مایونز حتماً باید در یخچال نگهداری شود زیرا اگر خارج از یخچال بماند، نوعی باکتری در آن رشد می‌کند و باعث مسمومیت، بدبو و بدطعم شدن سس می‌شود.طرز استفاده "محصولات":

آموزش تهیه "سس سالاد":
می توانید برای اطلاعات بیشتر و آموزش تهیه "سس سالاد" به سایت "IranianChef.com" سر بزنید.

 

سایت آشپزی,سایت آشپزی ایرانیان شف,آشپزی

 

 نوشته شده توسط کارشناس دستور آشپزیِ سایت آشپزی ایرانین شف

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه