زن جوان که از تیپ و لباس پوشیدن شوهرش خسته شده بود، به دادگاه خانواده آمد و درخواست طلاق داد. به گزارش فان کمیاب آنلاین، چندی پیش زن جوان با مراجعه به دادگاه خانواده پس از درخواست طلاق به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم اصلا خوش لباس و خوش تیپ نیست و هرچه با او صحبت می‌کنم که طرز لباس پوشیدنش را عوض کند فایده ای ندارد. وی ادامه داد: یکسال است که با محمد ازدواج کرده ام ولی در مدت این یکسال سعی کرده ام با او به بیرون نروم و در انظار عمومی ظاهر نشوم. او اصلا قشنگ لباس نمی‌پوشد و هربار هم من برایش لب ...

شوهرم خوشتیپ نیست، طلاق می‌خواهم!

زن جوان که از تیپ و لباس پوشیدن شوهرش خسته شده بود، به دادگاه خانواده آمد و درخواست طلاق داد.

به گزارش فان کمیاب آنلاین، چندی پیش زن جوان با مراجعه به دادگاه خانواده پس از درخواست طلاق به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم اصلا خوش لباس و خوش تیپ نیست و هرچه با او صحبت می‌کنم که طرز لباس پوشیدنش را عوض کند فایده ای ندارد.

وی ادامه داد: یکسال است که با محمد ازدواج کرده ام ولی در مدت این یکسال سعی کرده ام با او به بیرون نروم و در انظار عمومی ظاهر نشوم. او اصلا قشنگ لباس نمی‌پوشد و هربار هم من برایش لباس می‌خرم اصلا نمی‌پوشد.

زن جوان گفت: شوهرم فقط لباس هایی را که خودش می‌خرد می‌پوشد و همین باعث می‌شود که من از نوع لباس پوشیدنش خجالت بکشم. هرچه با او صحبت می‌کنم و دعوا می‌کنم فایده ندارد و اصلا به نظرم اهمیتی نمی‌دهد. برای همین دیگر خسته شدم و طلاق می‌خواهم.

پس از صحبت های این زن شوهر وی به دادگاه احضار شد تا قاضی صحبت های او را نیز بشنود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه