شرایط نامناسب زنان در زندانهای روسیه +عکس

شرایط نامناسب زنان در زندانهای روسیه +عکس

به گزارش پرداد بع نقل از مگ فور: یکی از اعضای باند فمینیستی روسیه که در یکی از زندانهای این کشور محبوس است به دلیل کار زیاد در شرایط نا مناسب به بیمارستان انتقال یافت.
“نادژدا تولوکونیوا” از بهار گذشته دچار سردردهای شدید بود و از اکتبر سال پیش و زمان بازداشتش در یکی از اعتراضات این گروه مقابل کلیسای جامع مسکو بر ضد پوتین رئیس جمهور این کشور وضعیت وی وخیمتر شد.
همانند دیگر زنان زندانی روسیه او بیشتر ساعات روزش را پشت ماشینهای بافندگی سپری میکند ، آنها مجبورند روزانه حد اقل ۳۲۰ ژاکت ببافند . وکیل او بارها با مقامات زندان مذاکره داشت تا او را به بیمارستان منتقل کنند و تحت درمان قرار گیرد اما او نهایتا در تاریخ ۲۴ ژانویه سال جدید میلادی این اتفاق رخ داد
یکی دیگر از اعضای این باند فمینیستی که به دو سال زندان محکوم شده است میگوید این زن به دلیل خواب کم و کار زیاد به شدت بیمار بود و مدعی است مقامات اجازه استراحت به وی نمیدادند و او تقریبا روزی ۲۰ ساعت کار میکرده است.
او در مصاحبه اخیرش گفته بود تنها یک بار در هفته و آنهم با آب سرد اجازه حمام داشته و بیشتر اوقات کار میکرده است . این شرایط وی را به سختی بیمار کرده بود.

zendanzanan[WwW.Kamyab.IR]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه