در توضیح این عکس ها که در شبکه های اجتماعی از جمله وایبر انتشار گسترده ای یافته، آمده است: آتش زدن پرچم ایران توسط مردم عراق پس از پیروزی در مقابل تیم ملی فوتبال ایران. این درحالی است که براساس اطلاعات بدست آمده، این تصاویر مربوط به ۴ سال پیش است و افرادی که در حال سوزاندن پرچم ایران هستند، تروریست ها در سوریه هستند نه مردم عراق. براساس این گزارش، پس از انتشار وسیع این تصاویر در شبکه های اجتماعی، پیام ها و عکس های تحقیر کننده ای از عراق توسط برخی از ایرانیان در واکنش به سوزاندن پرچم کشورمان ...

شایعاتی دربارهی آتیش زدن پرچم کشورمان بعد از پیروزی عراق

 

1-Iran[Nayabfun.com]

در توضیح این عکس ها که در شبکه های اجتماعی از جمله وایبر انتشار گسترده ای یافته، آمده است: آتش زدن پرچم ایران توسط مردم عراق پس از پیروزی در مقابل تیم ملی فوتبال ایران.

این درحالی است که براساس اطلاعات بدست آمده، این تصاویر مربوط به ۴ سال پیش است و افرادی که در حال سوزاندن پرچم ایران هستند، تروریست ها در سوریه هستند نه مردم عراق.

براساس این گزارش، پس از انتشار وسیع این تصاویر در شبکه های اجتماعی، پیام ها و عکس های تحقیر کننده ای از عراق توسط برخی از ایرانیان در واکنش به سوزاندن پرچم کشورمان منتشر شده است.

حیدر الخویی از پژوهشگران عراقی مرکز “چتم هاوس” در انگلیس در واکنش به انتشار این تصاویر، در صفحآیا مردم عراق پس از پیروزی تیم ملی فوتبال کشورشان، پرچم ایران را آتش زدند؟ه ی توییتر خود نوشت: این عکس ها می تواند مونتاژ و ادیت شده باشد، در واقع امکان ندارد که مردم عراق دست به چنین کاری بزنند.

وی افزود: مردم عراق حتی پرچم داعش را هم آتش نمی زنند، چراکه روی آن، کلمه «لا اله الا الله» نوشته شده است.

به باور کارشناسان و تحلیلگران، انتشار گسترده این تصاویر در شبکه های اجتماعی با هدف ایجاد اختلاف میان ملت ایران و عراق است که همواره روابط نزدیک و خوبی با یکدیگر داشته اند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه