برترین ها: یک شرکت هولدینگ با امتیاز هلندی در قبال مبلغ بالایی، فیسبوک را مورد پیگرد قانونی قرار داده است و به این وبسایت شبکه اجتماعی، اتهام دزدیدن دکمه “لایک” وارد کرده است. به گزارش برترین ها، رسانه اجتماعی رامبراند ادعا می کند که یک برنامه نویس به نام “جوان جوزف اورادوس واندر میر” که اکنون در قید حیات نیست، ایده “لایک” را مطرح کرده بود. آنها می گویند که واندر میر در سال ۱۹۹۸ دستگاهی برای “سرفبوک” خود طراحی کرد، یعنی ۵ سال قبل از آنکه عکس های آشپزی مدرن و عکس های کودکان را در سرفبوک خود پ ...

دکمه «لایک» برای فیس بوک دردسرساز شد!

برترین ها: یک شرکت هولدینگ با امتیاز هلندی در قبال مبلغ بالایی، فیسبوک را مورد پیگرد قانونی قرار داده است و به این وبسایت شبکه اجتماعی، اتهام دزدیدن دکمه “لایک” وارد کرده است.

 

به گزارش برترین ها، رسانه اجتماعی رامبراند ادعا می کند که یک برنامه نویس به نام “جوان جوزف اورادوس واندر میر” که اکنون در قید حیات نیست، ایده “لایک” را مطرح کرده بود.

like[WwW.Kamyab.IR]

آنها می گویند که واندر میر در سال ۱۹۹۸ دستگاهی برای “سرفبوک” خود طراحی کرد، یعنی ۵ سال قبل از آنکه عکس های آشپزی مدرن و عکس های کودکان را در سرفبوک خود پست کند.

سرفبوک یک دفتر خاطرات اجتماعی بود که به افراد امکان به اشتراک گذاری زندگی خود با دوستان و خانواده را می داد و دکمه ای برای تأیید در آن طراحی شده بود. به نظر آشنا نمی رسد؟!

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه