به گزارش کمیاب دفاعی- امنیتی باشگاه خبرنگاران، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح اظهار داشت: نیروی زمینی بحمدالله آمادگی بسیار خوبی برای دفاع از مرزهای گسترده جمهوری اسلامی ایران دارد و با توجه به حضور داعش در عراق می‌طلبید در مرزهای غربی ما مرز‌هایمان را قدرتمند‌تر کنیم. وی افزود: ما تمامی تحرکات داخل عراق را رصد می‌کنیم و این آمادگی را داشته‌ایم که در صورت نزدیک شدن به خاک جمهوری اسلامی ایران آن‌ها را در عمق خاک عراق هدف قرار بدهیم، این قابلیت ...

در صورت نزدیک شدن داعش به خاک ایران آن‌ها را در عمق خاک عراق منهدم می‌کنیم

 

1-Monhadem[wWw.kamyab.ir]

 
به گزارش کمیاب دفاعی- امنیتی باشگاه خبرنگاران، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح اظهار داشت: نیروی زمینی بحمدالله آمادگی بسیار خوبی برای دفاع از مرزهای گسترده جمهوری اسلامی ایران دارد و با توجه به حضور داعش در عراق می‌طلبید در مرزهای غربی ما مرز‌هایمان را قدرتمند‌تر کنیم.

وی افزود: ما تمامی تحرکات داخل عراق را رصد می‌کنیم و این آمادگی را داشته‌ایم که در صورت نزدیک شدن به خاک جمهوری اسلامی ایران آن‌ها را در عمق خاک عراق هدف قرار بدهیم، این قابلیتی است که در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران وجود دارد و نشان می‌دهد که ما آمادگی لازم را برای مقابله با تمامی تهدید‌ها داریم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: ما اکنون هیچ خطری را در رابطه با داعش حس نمی‌کنیم، ضمن اینکه حضور داعش و حرکت‌های پیش آمده در عراق علیه این گروهک تروریستی نشان از قدرت مرجعیت دارد که زمانی که مرجعیت دینی به کار بیاید، می‌تواند تمام تهدیدهای استکبار جهانی که کشورهای مرتجع منطقه از آن حمایت می‌کنند را خنثی و زمین گیر کند و قدرت اسلام را نشان دهد.

امیر پوردستان گفت: به امید خدا و به لطف او در مرزهای غربی مشکلی وجود ندارد و بنده به عنوان یک سرباز به مردم عزیزمان این وعده را می‌دهم که خیالشان از این بابت راحت باشد و هیچ خطری کشور عزیزمان را تهدید نمی‌کند و اگر خدای ناکرده اتفاقی رخ دهد، ما با افتخار و اقتدار از مرزهای این مرز و بوم دفاع می‌کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به سؤال باشگاه خبرنگاران در خصوص رزمایش‌ها در برنامه نیروی زمینی، اظهار داشت: دو رزمایش در نیمه دوم سال پیش بینی شده است، یکی در جنوب غرب کشور و دیگری در جنوب شرقی کشور است و با برآوردهایی که داشتیم و با تصمیم ستاد کل نیروهای مسلح به احتمال زیاد رزمایش جنوب شرق کشور با نام نهروان در اولویت است که ما کاری می‌کنیم در این رزمایش بخشی از توان دفاعی کشور را که متناسب با تهدیدات است را پیاده کنیم.

وی در پایان در رابطه با همکاری ایران با ائتلاف مبارزه با داعش خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با این گروهک تروریستی هیچ مشکلی ندارد، ضمن اینکه برای مقابله با گروهک تروریستی موسوم به داعش تعامل فکری خوبی با دولت عراق و نیروهای نظامی عراق داشته‌ایم و آن‌ها از تجربه‌های بالای نظامی و دفاعی ما استفاده می‌کنند و حضور مردم عراق در کنار ارتش عراق توانسته نیروهای داعش را زمین گیر کند و این ائتلاف که در دنیا برای مقابله با داعش به وجود آمده در اصل به مفهوم کمک به داعش و منافع استکبار جهانی در منطقه است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه