دروازه‌بان ۱۴ ساله ای که پس از شکست تیم اش به کما رفت!. دیدار تیم نوجوانان شاهین رودان و توانیر بندرعباس، فینال لیگ برتر نوجوانان استان هرمزگان در ورزشگاه تختی بندرعباس دیداری حساس بود چرا که نماینده هرمزگان برای صعود به لیگ کشوری مشخص می‌شد، ۹۰ دقیقه گذشت شاهین رودان دو بر یک شکست خورد و امید «سینا»ی ۱۴ ساله برای بالا بردن جام قهرمانی، رنگ شکست به خود گرفت. سینا دروازه‌بان شاهین رودان بود و برخی او را مقصر در گل خوردن دانستند و پدرش با دلداری به او مرهمی برای ناراحتی سینا شد. آنها سوار بر ...

دروازه‌بان ۱۴ ساله ای که پس از شکست تیم اش به کما رفت!

 

1-Koma[Nayabfun.com]

دیدار تیم نوجوانان شاهین رودان و توانیر بندرعباس، فینال لیگ برتر نوجوانان استان هرمزگان در ورزشگاه تختی بندرعباس دیداری حساس بود چرا که نماینده هرمزگان برای صعود به لیگ کشوری مشخص می‌شد، ۹۰ دقیقه گذشت شاهین رودان دو بر یک شکست خورد و امید «سینا»ی ۱۴ ساله برای بالا بردن جام قهرمانی، رنگ شکست به خود گرفت. سینا دروازه‌بان شاهین رودان بود و برخی او را مقصر در گل خوردن دانستند و پدرش با دلداری به او مرهمی برای ناراحتی سینا شد. آنها سوار بر خودرو شده و به سمت خانه در رودان حرکت کردند اما سینا هیچ‌گاه به خانه نرسید و حالا در بیمارستان ام‌لیلای بندرعباس در کما به سر می‌برد.

سینا جعفری انگار طاقت فشار باخت را نداشت و حالا در بخش مراقبت‌های ویژه تحت بستری است. پدری تکیده و نگران است، وی درخصوص سرنوشت پسرش گفت: پسرم سینا یکی از برترین دروازه‌بانان رده خودش در استان است که سابقه بازی در تیم‌های ستاره انقلاب رودان، منتخب رودان، توانیر بندرعباس، البدرکنگ، قهرمانی با تیم هرمزگان در رقابت‌های دانش آموزی سراسر کشور و شاهین رودان را در کارنامه دارد.

وی افزود: در دیدار پایانی لیگ برتر نوجوانان استان هرمزگان تیم شاهین رودان با نتیجه دو بر یک از تیم توانیر بندرعباس شکست خورد، پس از بازی برخی مسائل باعث ناراحتی و رنجش پسرم شد و با ریختن آب بر سر و صورت وی کمی دلداری‌اش دادم و او را آرام کردم.
جعفری ادامه داد: پس از بهبود وضعیت روحی پسرم او را سوار بر خودرو کرده و راهی رودان شدیم و در مسیر مقداری آبمیوه خریدم که از خوردن آن امتناع ک��د.

پدر سینا گفت: در ۱۰ کیلومتری شهر رودان او را از خواب بیدار کردم و دوباره اصرار به خوردن آبمیوه کردم که سینا بازهم از خوردن امتناع کرد و گفت خوابش می‌آید. مقابل خانه که رسیدم خواستم بیدارش کنم که دیگر از خواب بیدار نشد.

جعفری اضافه کرد: بلافاصله پسرم را به بیمارستان علی ابن ابیطالب رودان منتقل کرده و از آنجا به بیمارستان ام‌لیلا بردم که اعلام کردند پسرم در کما فرو رفته و ضریب هوشی‌اش از آن زمان تاکنون روی عدد ۳ قرار دارد. وی درخصوص اینکه پزشکان وضعیت سینا را چگونه ارزیابی کرده‌اند، خاطرنشان کرد: پزشکان اعلام کردند تنها باید شفای سینا را از خدا بخواهیم و از همه مردم می‌خواهم برای شفای پسرم دعا کنند و امیدوارم این دعاها استجاب شود.

جعفری در پایان گفت: باید از همه مسئولانی که در این مدت شبانه‌روز به یاد بنده بوده و هیچ زمان ما را فراموش نکرده‌اند، قدردانی و تشکر کنم و امیدوارم پسرم بار دیگر روی پای خود ایستاده و شایستگی‌هایش را نشان دهد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه