اختلافات داعشی ها بر سر غنایم و فرماندهی به مراحل بحرانی رسیده است. به گزارش کمیاب به نقل از جام جم آنلاین، شاهدان عینی در موصل روز یکشنبه گفتند اختلاف ها بر سر غنایم و مناصب فرماندهی در میان اعضای گروه تروریستی داعش کاملا آشکار است و این شاهدان دیده اند که عناصر داعش یکی از اعضای ارشد خود را به دلیل همین اختلاف ها به صلیب کشیده اند. این شاهدان به الغدپرس گفته اند: نفرین عراق دامن عناصر تروریست داعشی را گرفته است و بعد از اشغال موصل، در مدتی کوتاه کار آنها به مشاجره و جنگ بر سر غنایم و فرمان ...

داعش عضو خود را به صلیب کشید+عکس

1-Daesh[wWw.KAMYAB.IR]

اختلافات داعشی ها بر سر غنایم و فرماندهی به مراحل بحرانی رسیده است.

به گزارش کمیاب به نقل از جام جم آنلاین، شاهدان عینی در موصل روز یکشنبه گفتند اختلاف ها بر سر غنایم و مناصب فرماندهی در میان اعضای گروه تروریستی داعش کاملا آشکار است و این شاهدان دیده اند که عناصر داعش یکی از اعضای ارشد خود را به دلیل همین اختلاف ها به صلیب کشیده اند.

این شاهدان به الغدپرس گفته اند: نفرین عراق دامن عناصر تروریست داعشی را گرفته است و بعد از اشغال موصل، در مدتی کوتاه کار آنها به مشاجره و جنگ بر سر غنایم و فرماندهی رسیده است.

پیش از این هم طریقت نقشبندیه گروه همپیمان داعش بر سر بیعت نکردن با ابوبکر البغدادی رهبر این گروه تروریستی با داعش درگیر شد و ده ها تن از دو طرف در این درگیری ها کشته شدند.

تصویری که از شاهدان عینی در اختیار رسانه های عراقی قرار گرفته است نشان می دهد که داعش در موصل یکی از اعضای ارشد خود را در یک خیابان اصلی این شهر به صلیب کشیده و جرم او را مخالفت با شریعت عنوان کرده است. دو نفر دیگر از اعضای داعش هم شلاق خورده اند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه