جوان مشهدی خود را در خیابان حلق آویز کرد!. یک جوان ۳۰ ساله خود را در بلوار خیام مشهد حلق‌آویز کرد. مجید شادی، مدیر حوزه ۳ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در گفت‌وگو با ایسنان، با تایید این خبر اظهارکرد: ساعت ۶:۱۴ حادثه‌ای مبنی بر حلق‌آویزشدن یک جوان حدود ۳۰ ساله به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و ستاد فرماندهی گروه نجات ایستگاه سه را به محل حادثه واقع در بلوار خیام اعزام کرد. وی با بیان اینکه قاضی کشیک پیش از حضور نیروهای آتش‌نشانی در محل حادثه حضور داشت، درباره علت ورود آتش‌نشانی گفت ...

جوان مشهدی خود را در خیابان حلق آویز کرد!

یک جوان ۳۰ ساله خود را در بلوار خیام مشهد حلق‌آویز کرد.

مجید شادی، مدیر حوزه ۳ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در گفت‌وگو با ایسنان، با تایید این خبر اظهارکرد: ساعت ۶:۱۴ حادثه‌ای مبنی بر حلق‌آویزشدن یک جوان حدود ۳۰ ساله به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و ستاد فرماندهی گروه نجات ایستگاه سه را به محل حادثه واقع در بلوار خیام اعزام کرد.

وی با بیان اینکه قاضی کشیک پیش از حضور نیروهای آتش‌نشانی در محل حادثه حضور داشت، درباره علت ورود آتش‌نشانی گفت: این جوان از روی پل آهنی عابرپیاده و در ارتفاع پنج متری از سطح زمین خود را حلق‌آویز کرده بود، به همین دلیل نیروهای آتش‌نشانی وارد شدند، جسد وی را به پایین منتقل کردند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه