سلنا مری گومز در ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۲ گرند پریری تگزاس متولد شد. مادرش آماندا داون و پدرش ریچارد جوئل گومز هستند، وقتی سلنا ۵ ساله بود پدر و مادرش از هم جدا شدند. او برای اولین بار در نقش جایانا در فیلم بارنی و دوستان حرف زده است. او بیش‌تر به خاطر بازی در نقش آلکس روسو در مجموعه ی کمدی جادوگران محله لرزان از شبکه دیزنی به شهرت رسیده است. اولین فعالیت او بازی در فیلم بچه‌های جاسوس بود. او عضو اصلی گروه سلنا گومز و صحنه است و تا به امروز همراه با گروهش سه آلبوم استودیویی با نام‌های ببوس و بگو، سا ...

بیوگرافی و جدیدترین عکس های سلنا گومز

سلنا مری گومز در ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۲ گرند پریری تگزاس متولد شد. مادرش آماندا داون و پدرش ریچارد جوئل گومز هستند، وقتی سلنا ۵ ساله بود پدر و مادرش از هم جدا شدند.

او برای اولین بار در نقش جایانا در فیلم بارنی و دوستان حرف زده است. او بیش‌تر به خاطر بازی در نقش آلکس روسو در مجموعه ی کمدی جادوگران محله لرزان از شبکه دیزنی به شهرت رسیده است. اولین فعالیت او بازی در فیلم بچه‌های جاسوس بود.

او عضو اصلی گروه سلنا گومز و صحنه است و تا به امروز همراه با گروهش سه آلبوم استودیویی با نام‌های ببوس و بگو، سالی بی باران و وقتی خورشید غروب می‌کند را منتشر کرده است. وی در ژانویهٔ سال ۲۰۱۲ اعلام کرد که از گروه خود جدا خواهد شد و می‌خواهد بر بازیگری‌ اش تمرکز داشته باشد. او موسیقی متن فیلم‌های جادوگران در محلهٔ لرزان، تینکر بل، داستان سیندرلای دیگر و بلرزانش را خوانده است.

selena-gomez-3[WwW.KamYab.IR]

او در تاریخ هفتم آوریل سال ۲۰۱۳ ترانه‌ ای با نام بیا و آن را بگیر، جدا از گروه موسیقی سلنا گومز و صحنه خوانده است. این اولین بار بود که آهنگی از او جزو ۱۰ آهنگ برتر ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد قرار داشت و توسط انجمن صنعت ضبط موسیقی ایالات متحده آمریکا گواهینامه ی طلا گرفت. دومین تک آهنگ او با نام کاهش سرعت در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳ منتشر شد. همچنین آلبوم خود با نام رقص ستاره‌ها را در تاریخ ۲۳ ژوئیه ۲۰۱۳ منتشر کرد.

در سال ۲۰۰۸، سلنا با نیک جوناس دوست شد اما در سال ۲۰۰۹ این زوج رابطه شان را بهم زدند. پس از آن او مدتی با تیلور لاتنر دوست شد که این رابطه هم چند ماه بعد به پایان رسید. در ۲۷ فوریه ۲۰۱۱، سلنا با خواننده ی کانادایی جاستین بیبر رابطه ی عاشقانه برقرار کرد.

selena-gomez-5[WwW.KamYab.IR]

دانستنی هایی از سلنا گومز:

قد او ۱۶۵ سانتیمتر است.

مادرش او را در سن ۱۶ سالگی به دنیا آورد.

راشل مک آدامز بازیگر ��ورد علاقه ی اوست.

۶ سگ به نام های چیپ، فینا، ویلی، والاس، چاز و بیلور دارد.

در سن ۱۷ سالگی به عنوان جوان ترین سفیر یونیسف شناخته شد.

به بیماری لوپوس مبتلاست.

در سال ۲۰۱۰ سلنا خط تولید لباس خود به نام خیالپردازی با صدای بلند توسط سلنا گومز را راه اندازی کرد.

یک خواهر ناتنی دارد.

دمی لواتو دوست نزدیک اوست.

selena-gomez-4[WwW.KamYab.IR]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه