بهترین ماسکها برای زیبایی پوست کدامند

در سایتها برای زیبایی با انواع ماسکها زیاد مطلب د اریم ولی این ماسکهایی که توصیه و آموزش میدهیم بسیار متفاوتند و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دارند چون ماسکهای هستند که سرشار از ویتامین ث طبیعی هستند و در حقیقت این ماسکها پیشنهاد طب سنتی هستند

این بار به سراغ دیگر اعضای خانواده زیبای مرکبات می رویم .خانواده مرکبات مثل نارنگی ، لیمو و گریپ فروت ، برخلاف ظاهر آفتابیشان-از آبمیوه تا پالپ -برای پوست و روحیه عالی هستند !

روغن و آبی که از مرکبات گرفته می شود برای هزاران سال در طب سنتی مورد استفاده قرار می گرفته است .از آنجایی که اسید سیتریک موجود در مرکبات دارای بالایی است ، به راحتی موجب لایه برداری و پاکسازی سلول های مرده پوست می شود.خواص سم زدایی و ضدعفونی کننده آنها نیز به درمان خطوط ناشی ازلاغری در بدن ،خلاصی از جوش و مبارزه با قارچ کمک می کند . اسانس نارنگی ، لیمو و گریپ فروت نیز برای افزایش انرژی و نشاط مورد استفاده قرار می گیرد .خوب پس این بار قبل از خوردن این خوشمزه های خوشرنگ این دستورالعمل های زیبایی را حتما امتحان کنید .

اسکراب صورت بادام و نارنگی

۲ قاشق چایخوری بادام

۱ قاشق چایخوری عسل

۱/۲ قاشق چایخوری آب نارنگی

تمام مواد را در یک کاسه بریزید و مخلوط کنیدمخلوط را روی پوست صورت بمالید و به آرامی برای ۱ تا ۲ دقیقه ماساژ دهید. سپس با آب ولرم بشویید .

درمان آکنهبا لیموترش

۱ فنجان شیر کامل

آب یک لیمو

۱ قاشق چایخوری گلیسیرین


شیر را بجوشانید بعد آب لیمو و گلیسرین را به آن اضافه کنید .حرارت را خاموش کنید و اجازه دهید برای ۳۰ دقیقه سرد شود . سپس این مایع را روی پوست تمیز خود با استفاده از یک لیف نرم بمالید و بگذارید تمام شب روی پوست بماند .

ماسک گریپ فروت جوان کننده پوست

۲ قاشق غذاخوریآب گریپ فروت

۱ قاشق چایخوریآب هویج

۲ قاشق غذاخوری ماست ساده ارگانیک

تمام مواد تشکیل دهنده را در یک کاسه ترکیب و مخلوط کنید.برای ۱۵دقیقه بگذارید بماند ،سپس با آب ولرم و لیف بشویید ،پوست شما باید احساس طراوت و درخشش کند.

آی بانو

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه