تیم های فوتبال رئال مادرید و بارسلونا احتمالا در دیداری دوستانه در شهر مکه به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش مهر، دولت عربستان سعودی در نظر دارد به مناسبت افتتاح پروژه خط ریل راه آهن پر سرعت بین مکه تا مدینه دیداری دوستانه بین دو تیم رئال و بارسا را در شهر مکه برگزار کند. مجری طرح این پروژه که در سال ۲۰۱۶ به پایان می رسد توسط ۱۲ کمپانی اسپانیایی خواهند بود که علاوه بر دریافت حق احداث این پروژه ۳۶ ترن نیز در اختیار دولت عربستان قرار خواهند داد. ۱۲ سال نیز وظیفه تعمیرات و نگهداری این خط را به ع ...

برگزاری ال کلاسیکو در مکه مکرمه !

تیم های فوتبال رئال مادرید و بارسلونا احتمالا در دیداری دوستانه در شهر مکه به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش مهر، دولت عربستان سعودی در نظر دارد به مناسبت افتتاح پروژه خط ریل راه آهن پر سرعت بین مکه تا مدینه دیداری دوستانه بین دو تیم رئال و بارسا را در شهر مکه برگزار کند.

elkasiko[WwW.Kamyab.IR]

 

مجری طرح این پروژه که در سال ۲۰۱۶ به پایان می رسد توسط ۱۲ کمپانی اسپانیایی خواهند بود که علاوه بر دریافت حق احداث این پروژه ۳۶ ترن نیز در اختیار دولت عربستان قرار خواهند داد. ۱۲ سال نیز وظیفه تعمیرات و نگهداری این خط را به عهده خواهند داشت.

 

بودجه این پروژه ۶٫۷۴ میلیون یورو خواهد بود و دولت عربستان می خواهد با میزبانی دیداری بین دو غول فوتبال اسپانیا این پروژه افتتاح شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه