یک زن مسلمان ۳۵ ساله ساکن پاریس بعد از اینکه پسر سه ساله اش که “جهاد” نام دارد با لباسی که روی آن نوشته شده بود من یک بمب هستم” به مدرسه فرستاد به دادگاه فراخوانده شد. معلمان و مقامات مدرسه بعد از دیدن این لباس شوکه شده و پلیس را در جریان قرار دادند، چند روز بعد از این جریان مادر این پسر بچه به خاطر بازجویی و تحقیقات بیشتر به دادگاه فراخوانده شد. قاضی این زن را به جرم سوء استفاده از کودکش برای تبلیغات سیاسی متهم کرد. این زن بعد از حضور در دادگاه عنوان کرد لباس را برادرش به مناسبت تولد این پ ...

برخورد خصمانه دادگاهی در فرانسه با یک زن مسلمان و برادرش +عکس

یک زن مسلمان ۳۵ ساله ساکن پاریس بعد از اینکه پسر سه ساله اش که “جهاد” نام دارد با لباسی که روی آن نوشته شده بود من یک بمب هستم” به مدرسه فرستاد به دادگاه فراخوانده شد.

jahad[WwW.Kamyab.IR]

معلمان و مقامات مدرسه بعد از دیدن این لباس شوکه شده و پلیس را در جریان قرار دادند، چند روز بعد از این جریان مادر این پسر بچه به خاطر بازجویی و تحقیقات بیشتر به دادگاه فراخوانده شد. قاضی این زن را به جرم سوء استفاده از کودکش برای تبلیغات سیاسی متهم کرد.
این زن بعد از حضور در دادگاه عنوان کرد لباس را برادرش به مناسبت تولد این پسر بچه از یک فروشگاه محلی خریده است و به هیچ عنوان توجهی به نوشته روی آن نداشته است . او گفت آنها فکر میکردند این مسئله باعث خنده مردم خواهد شد. پشت این پیراهن عبارت “متولد ۱۱ سپتامبر” درج شده بود که این زن اصرار میکند این تاریخ تولد پسرش است و هیچ ربطی به این حادثه بزرگ سیاسی ندارد.

jahad1[WwW.Kamyab.IR]

این زن ۳۵ ساله میگوید حساسیت بیش از حد مقامات به این موضوع فقط به دلیل مسل��ان بودن این خانواده است .
قاضی دادگاه معتقد است آنها کاملا به عمل خود واقف بوده اند و به همین دلیل از سوی دادگاه محکوم به پرداخت جریمه هستند. او مادر این پسر بچه را به پرداخت ۱۰۰۰ یورو و برادر این زن را به پرداخت ۳۰۰۰ یورو محکوم کرد.

به نقل از پرداد

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه