رضا رشیدپور 39 ساله شهرتش را مدیون «تاکشو»های جنجالی تلویزیونی است. مثلث و شب شیشه ای برنامه هایی بودند که نامشان به نام رشیدپور گره خورده است و هنوز در یاد تهرانی ها، خاطره های خوشی را به همراه دارد.

مجله اینترنتی برترین ها

روزنامه هفت صبح - رضا مهدوی:

مرور اجمالی

  • آدرس: reza_rashidpour
  • دنبال کننده ها: 40K
  • دنبال رونده: 605
  • تصاویر ارسالی: 200
  • کسب لایک: 1,660 میانگین پست های اخیر
  • کامنت های دریافتی: 171 میانگین پست های اخیر
  • نتایج جستجوی «اسم + اینستاگرام» در گوگل: حدود 33,600 صفحه
  • کامنت تصادفی: به به بی اوغلانا باخ، اوز ارامیزدی خوشتیپ سن ها

اینستالوژی رضا رشید پور

تحلیل شهرت


رضا رشیدپور 39 ساله شهرتش را مدیون «تاکشو»های جنجالی تلویزیونی است. مثلث و شب شیشه ای برنامه هایی بودند که نامشان به نام رشیدپور گره خورده است و هنوز در یاد تهرانی ها، خاطره های خوشی را به همراه دارد.

تحلیل عکس ها

آقای «شومن»؛ 19 ماه پیش اینستابازی را با عکسی از آسمان که از پشت پنجره های هواپیما گرفته شده است آغاز کرد. آسمان و پرواز در صفحه مجازی و زندگی واقعی او حضور پررنگی دارد، مخصوصا اگر بدانید یکی دو سال پیش او اقدام به تکمیل تحصیلات خلبانی خود کرد و مدرک AR در خلبانی با گرایش خلبانی با هواپیمای ایرباس سری سیصد را دریافت کرد.

جالب تر اینکه عکس پروفایلش هم در لباس خلبانی و در کابین خلبان است، عکسی از حسن روحانی در کارزار تبلیغاتی ریاست جمهوری و در حالی که از پله های هواپیما پایین می آید هم از عکس های اولیه رشیدپور است که دو دل مشغولی «سیاست» و «پرواز» رشیدپور را نشان می دهد. در این صفحه همچنین عکس هایی از سید خندان اصلاحات و عارفی که عطای نامزدی ریاست جمهوری را به لقایش بخشید هم دیده می شود که سمت و سوی جناحی و سیاسی او را بیشتر نمایان می کند.

غیر از سیاستمداران و چهره های معروف سینمایی، هلن، دختر آقا رضا هم جای ویژه ای در صفحه اش دارد و بعد از آن هم عکسی از مادرش تنها راه های شناخت ما از زندگی خصوصی و خانواده رشیدپور است.

حرف و سخن های از جنس «فتوتکست» این روزها بیشتر از عکس در صفحه او دیده می شود، طوری که از 10 پست آخرش هفت نوشته بدون تصویر است. رنگ «زرد» در صفحه رشیدپور جلوه خاصی دارد و عکس های مختلفی دارد که با لباس زرد رنگ به تن دارد. اگر کمی در «زبان حرکات بدن» رشیدپور زوم شوید متوجه خواهید شد که آقا رضا شومنی است که در عکس های فراوان یادگاری اش دست هایش را به روی دوش و شانه افراد می گذارد که حسی و عاطفی بودنش را نشان می دهد. حرف آخر اینکه 40 سالگی، سن کمال و پختگی است و رشیدپور که حداقل در این صفحه اش میانه ای با «جنجال» نداشته به نظر می رسد به دنبال روزهای آرام و بی حاشیه است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه