تتلو بی برو برگرد «پدیده» اینستاگرام ایران است. با بیش از 500 هزار دنبال کننده در اینستاگرام محبوب ترین مرد ایرانی این شبکه شده است.

مجله اینترنتی برترین ها

روزنامه هفت صبح - رضا مهدوی:


  • آدرس: @amirtatalooi
  • دنبال کننده ها: 540,000
  • دنبال رونده: 7500
  • تصاویر ارسالی: 1588
  • کسب لایک: 13000 میانگین پست های اخیر
  • کامنت های دریافتی: 700 میانگین پست های اخیر
  • نتایج جستجوی «اسم + اینستاگرام» در گوگل: حدود 415,000 صفحه
  • کامنت تصادفی: فازت چیه فک کردی شیری

اینستالوژی امیر تتلو

تحلیل شهرت


تتلو بی برو برگرد «پدیده» اینستاگرام ایران است. این را همینطوری نمی گویم، حتی حاضرم سرش قسم بخورم؛ به هر حال بیخود نیست که با بیش از 500 هزار دنبال کننده در اینستاگرام محبوب ترین مرد ایرانی این شبکه شده است.

در ویکی پدیا آمده که «امیر حسین مقصودلو با نام هنری امیر تتلو (زاده 30 شهریور 1362) از خوانندگان رپ فارسی است که در سبک ریتم اند بلوز هم فعالیت می کند. او در سال 1382 آغاز به کار کرد و اندک اندک نامی در میان خوانندگان جوان آن روزها پیدا کرد.»

نام تتلو از سال گذشته حاشیه های فراوانی را به همراه داشته است، «بازداشت توسط پلیس»، «خداحافظی جنجالی از دنیای موسیقی و بازگشت دوباره»، «تلاش برای کسب مجوزهای قانونی فعالیت»، «اظهار پیشیمانی و عرض ارادت به مقامات بلندمرتبه»، حضور سرزده در تمرین تیم پرسپولیس «و اینکه می خواهد جای علی کریمی را بگیرد» و در آخر هم اینکه در اینستاگرام اعلام کرد که پس از آهنگ «مردمان بی عشق» از موسیقی خداحافظی می کند.

تحلیل فعالیت

تتلو بخش زیادی از شهرت خود را مدیون شبکه های اجتماعی است و خودش هم به خوبی این ماجرا را فهمیده و در حال استفاده از آن است. تتلو در شبکه های اجتماعی فعال است نه مثل بقیه هنرمندانی که نگاهی رسمی به این شبکه ها دارند و تنها برای «کلاس گذاشتن» و «پرستیژ» از آن استفاده می کنند.

سبک تعاملی تتلو با مخاطبینش باعث شده تا موجی از هواداران را در شبکه های مختلف اجتماعی از تویتر تا فیس بوک هم همراه خود داشته باشد، برای همین هم در فیس بوک بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر صفحه او را لایک زده اند و منتظر عکس ها و فیلم های او هستند. حرف آخر اینکه من اگر جای رییس دانشگاه رسانه و مدیریت ارتباطات بودم، طی یک مراسم رسمی دکترای افتخاری رسانه را به تتلو می دادم.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه