اولین اعدام در ملاء عام در غزه پس از ۲۰ سال / ۱۸ نفر متهم به جاسوسی تیرباران شدند +عکس. حماس ۷ نفر را به اتهام جاسوسی برای اسرائیل در ملاء عام تیرباران کرد. به گزارش کمیاب، این اقدام یک روز پس از ترور سه مقام نظامی حماس در بمباران روز پنجشنبه اسرائیل انجام شد. این حمله هوایی اسرائیل برای ترور سه مقام نظامی حماس برپایه اطلاعات دقیق از محل استقرار آنها روی داد. اسرائیل از یک ماه پیش تاکنون حمله نظامی گسترده ای را علیه منطقه غزه تحت حاکمیت حماس آغاز کرد و این حملات ادامه دارد. این حمله نظامی ...

اولین اعدام در ملاء عام در غزه پس از ۲۰ سال / ۱۸ نفر متهم به جاسوسی تیرباران شدند +عکس

حماس ۷ نفر را به اتهام جاسوسی برای اسرائیل در ملاء عام تیرباران کرد.

به گزارش کمیاب، این اقدام یک روز پس از ترور سه مقام نظامی حماس در بمباران روز پنجشنبه اسرائیل انجام شد. این حمله هوایی اسرائیل برای ترور سه مقام نظامی حماس برپایه اطلاعات دقیق از محل استقرار آنها روی داد.

اسرائیل از یک ماه پیش تاکنون حمله نظامی گسترده ای را علیه منطقه غزه تحت حاکمیت حماس آغاز کرد و این حملات ادامه دارد. این حمله نظامی اسرائیل به منطقه غزه تاکنون ۲۰۷۱ شهید برجای گذاشت که بیشتر آنها افراد غیرنظامی شامل کودکان و زنان هستند. حمله نظامی اسرائیل به منطقه غزه همچنین منجر به آوارگی ۴۰۰ هزار نفر و تخریب گسترده مناطق مسکونی و زیرساخت های این منطقه شد.

اعدام علنی ۷ نفر فلسطینی متهم به جاسوسی برای اسرائیل به ضرب گلوله در برابر نمازگزاران در خارج از مسجد در یکی از میادین اصلی شهر غزه انجام شد.

این نخستین اعدام علنی در منطقه غزه از دهه ۹۰ میلادی تاکنون است.
افراد اعدام شده لباس سیاه پوشیده بودند؛ سر آنها نیز پوشانده و دستان آنها بسته شده بود.

این اعدام علنی به هنگام خروج نمازگزاران از مسجد العمری در میدان فلسطین یکی از شلوغ ترین میادین شهر غزه انجام شد.
مقامات امنیتی در حماس گفتند که ۱۱ نفر دیگر هم علاوه بر این افراد به اتهام جاسوسی برای اسرائیل، در یکی از مراکز پلیس در نزدیکی شهر غزه، تیرباران شدند.

در یکی از تابلوهای نصب شده در محل اعدام علنی افراد متهم به جاسوسی نوشته شده بود: “این افراد اطلاعاتی از تونل ها، تسلیحات، خانه مقامات حماس و مراکز موشک ها در منطقه غزه را به اسرائیل داده بودند. اسرائیل این مراکز را بمباران کرد و توانست بسیاری از نیروهای حماس را به شهادت برساند. برهمین اساس حکم اعدام انقلابی این افراد صادر و اجرا می شود.”

حماس تعدم 18 بتهمه التخابر ومقتل طفل إسرائیلی بقذیفه مورتر1-Pic[Www.KamYab.Ir]

اعدام 18 جاسوس در غزه + فیلم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه